Sıkça Sorulan Sorular - Online Fatura Tahsilati, Fatura Tahsilatı, onlinefaturatahsilatı, OFT

Sıkça Sorulan Sorular

 Anasayfa / Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl bayiniz olabilirim ?
Fatura Ödeme Merkezi sitemizden sizlere bayilik oluşturmaktayız. Bunun için bize iletisim numaralarımızdan ya da ekranlarımızdan bayilik başvurusu yapmanız yeterlidir.
Bayilik şartlarınız nelerdir ?
Bayimiz olabilmeniz için vergi levhanızın olması yeterlidir. Eğer vergi levhanız yok ise T.C kimlik numaranız ile bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.
Bayilik oluştururken bilgisayarıma program kuruyor musunuz ?
Bayimiz olduğunuz zaman herhangi bir program kurulumuna gerek olmuyor, şifreleriniz ile size açılan ekranlarınıza girdiğiniz takdirde fatura ve kontör panellerinden online olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilrsiniz.
Bayilik oluşturduğunuz zaman ekranlarınıza nasıl giriş yapabiliriz ?
Bayiliğiniz onaylandığı takdirde,bayi girişi kısmından size verdiğimiz kullanıcı bilgileriyle giriş sağlayabilirsiniz.
Bayiniz olmak istiyorum ama size nasıl güvenebilirim ?
Guven Group firması olarak 8 yıldır bulunduğumuz sektörde hizmet vermekteyiz . Türkiye geneli bizim ile aktif olarak çalışan 6000 bayimiz bulunmaktadır .Tüm bayilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek amaçlı şirketimizin bünyesinde yazılım ve teknik destek ekibi hazırda bulundurmaktayız.Müşteri temsilcilerimizi en üst düzeyde yetiştirmekte ve kaliteli görüşmeler sağlamaktayız. Bayi fikirlerine her zaman açığız onlarında destekleri ile bu güne kadar hizmet ağımızı çok geliştirdik. Müşteri memnuniyeti adına ekranlarımızı her zaman güncel tuttuk ve tutmaya da devam ediyoruz. Fatura tahsilatı ve Kontör Tl satışlarında en uygun fiyat listelerini vermeye çalışıyoruz . Fiyatlarımızda sürekli oynamalar yapmıyoruz. Çözüm odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz. Güven kısmı için zamanla karşılıklı çalışarak ilerliyoruz Müşteriniz sizden yaptığı tüm işlemlerden memnunkaldıkça her zaman sizi tercih eder, sizde bu şekilde dönüşümler olduğu zaman bizden memnun kalırsınız. Bizde bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca internet sitemizde firmamızın açık adresi bulunmaktadır ofisimize gelerekte yüzyüze görüşme sağlayabilir ve bayilik hakkında alabilirsiniz bu şekildede bayiliğinizi oluturabiliriz
Sisteminizin bir demosu var mıdır?
Sayfalarımısın bir demosu bulunmamaktadır. Ekranlarımızı incelemek için bayimiz olmanız gerekmektedir bayiliğiniz açıldığında sayfalarımızı inceledikten sonra dilerseniz çalışmaya başlayabilirsiniz.
Bayi giydirmeniz var mı?
Bayilik için herhangi bir ücret almadığımızdan dolayı bayi giydirme işlemi yapılmamaktadır.
API Yönlendirmesiyle işlem yapılabiliniyor mu?
Sayfamız API yönlendirmesine uygun olarak tasarlanmıştır sayfamıza fatura ve kontör API yönlendirmesi yapabilirsiniz
Statik IP ekleyebiliyor muyuz ?
Açılan ekranlarda sözleşmemiz bulunmaktadır sözleşmemizin ilk nüshasında statik Ip kısmını doldurup tarafımıza gönderdiğiniz zaman eklenmesi tarafımızdan hemen sağlanacaktır.
TL Yüklemeleri en geç kaç dakika içerisinde yüklenmektedir ?
TL yüklemeleri operatörde problem yok ise anında yüklenmektedir.
Ucuz arama calback yüklemesinde müşteri nasıl arama gerçekleştirecek?
Yükleme yapmak istenilen numaraya yükleme yaptığınızda 1- müşterinizin numarasına mesaj  gelir. 2- Müşteriniz mesajdaki müşteri hizmetlerini arayacak. 3 - Karşı arama telefonu kapatınca müşterinizde kapatacak telefonu. 4 - Saniyeler içinde müşterinizin telefonu çalacak.5 - Müşteriniz çalmakta olan Telefonu açacak ve aramak istediği numarayı arayacak.  Daha ayrıntılı bilgi için www.callback.web.tr  sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Tl (kontör) yüklemelerinde hangi operatörlerin yüklemelerini yapabiliyoruz ?
Kontör yüklemelerinde bütün GSM operatörlerinin (TURKCELL, VODAFONE, AVEA ) tam ve paket yüklemelerini yapabilirsiniz .
Fatura ödemelerinde hangi kurumların ödemelerini gerçekleştirebiliyorsunuz ?
TELEKOMİNİKASYON,ELEKTRİK,DOĞALGAZ,SU,ÖZEL FİRMA ÖDEMELERİ(ORİFLAME),TV ,İNTERNET ,HGS gibi kurumların tüm fatura ödemelerini ekranlarımızdan gerçekleştirebilirsiniz
Fatura ve kontörüm iptal olduğunda, paranın bakiyeme iade edilip edilmediğini nasıl bileceğim?
İşlemlerinizden birisi (fatura -kontör) iptal olduğunda sayfalarımız otomatik olarak bakiyenizi iade etmektedir. Sizde bakiyenizin yükseldiğini göreceksiniz.
Fatura tahsilatları online mıdır ?
Fatura ödemeleri anlaşmalı kurumlarımız arasında olan faturalar online olarak gerçekleşmektedir. Anlaşmalı kurumlarımız arasında bulunmayan ancak ödemelerini yapabildiğimiz kurumlar gün içerisinde ödemeleri gerçekleşmektedir.
Fatura için ayrı Kontör için ayrımı ödeme bildirimi yapıyoruz?
Kontör ve Fatura ödemleri tek bakiye üzerinden işlemleri yapılmaktadır.
Sisteme nasıl bakiye yükleyebileceğim?
Sayfamızdaki sol kısımda bulunan menüde Ödeme/Fatura-Ödeme Bildir-Havale/Eft kısmından hani bankadan ne kadar havale yaptığınızı ve açıklama kısmınada hangi isinle havale yaptığınız belirterek Ödeme Bildir butonuna bastığınızda en geç 15 dk içerisinde bakiyeniz onaylanacaktır.
Kredi kartıyla bayilik ekranlarımıza bakiye ekleyebiliyormuyuz?
Kredi kartı kullanabilmeniz için öncelikle bizimle 1 Ay nakit olarak çalışmanız gerekmektedir. Daha sonra bayilik ekranlarınızdaki sözleşmemizi kaşeleyip imzalı olarak, kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirkünü tarafımıza ıslak imzalı bir şekilde kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Yapılan bu işlemlerden sonra kontrolu sağlanıp tarafımızdan size dönüş yapılacak ve onaylanıp onaylanmadığının bilgisi verilmektedir. Bu işlemlerden sonra kredi kart işlemleriniz onaylanırsa kullanabilirsiniz.
Bakiyemi sizin hesabınıza mı yatırıyorum?
Çalıştığımız 15'e yakın bankalardan birinden hesabımıza bakiyenizi yatırıp ödeme bildirimi yapıyorsunuz .15 dk içinde onaylanacaktır. Bakiyeniz onaylanınca sistemde görebilirsiniz.
Yaptığımız işlemlerin dekontunu verebiliyor muyuz ?
Ödemiş olduğunuz fatura ve yüklemiş olduğunuz kontörlerin dekontrunu müşterinize verebilirsiniz sayfalarımız tüm yacılara uygundur var ise kendi yazıcınız kullanabilir yeni bir yazıya ihtiyacınız var isede yazıcı (slip-termal ) yazıcı satılımız mevcuttur, bizdende yazıcı temin edebilirsiniz.
Çalışma saatlerinizi öğrenebilirmiyim ?
Hafta İçi ve Cumartesi günleri 08:30 - 22:00 saatleri arasında, Pazar günleri 09:00-21:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim ?
0850 304 1 444 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.Haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
İş yerimizde birden fazla çalışanımız bulunmaktadır. Ayrı kullanıcılar ekleyebiliyormuyuz?
Bayilik ekranlarınızdan istediğiniz kadar kullanıcı girişi oluşturabilirsiniz. Ayrı şifreler ile giriş sağlayabilirler. Ayrı kullanıcının yaptığı işlemleri takip edebilirsiniz.
Sticker, veriyor musunuz? Ücretli mi?
Bayiliğiniz onaylanıp bakiyenizi yatırdıktan sonra bizi arayıp, Sticker Broşör siparişi verebilirsiniz.Ücretsizdir.Sadece kargo bedeli bakiyenizden düşer. Korgo ile adresinize gönderilmektedir.
parça kontör parçakontör toptan kontör toptankontör toptan kontör siteni ekle firme ekle haber oku toptankontör kontör sitesi kontör parça kontör sitesi toptan kontör sitesi kontör yükle kontöryükle kontör yükle tl yükle tlyükle internetten kontör yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi föm fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi kredi kartı ile tl yükle sıra bulucu video izle gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle online kontör yükle emağaza e mağaza indirimli enerji callshop e-mağaza mobilyada sanat rüstem akkoyun slip yazıcı