Online Fatura Tahsilatı - Online Fatura Tahsilati, Fatura Tahsilatı, onlinefaturatahsilatı, OFT

Online Fatura Tahsilatı

 Anasayfa / Hizmetler / Online Fatura Tahsilatı

Online Fatura Tahsilatı

     Online Fatura Tahsilatı 6493 sayılı kanun ile Güven Grup Teknoloji Pratik İşlem Ödeme Kuruluşu ile yaptığı pazarlama faaliyeti üzerinden ödeme kuruluşu alt yapısını kullanarak banka ve kurum anlaşmalı olarak online fatura tahsilatı yapılmaktadır. Şirketimizin siteleri üzerinden yaptığınız bayiliklerde, evraklarınız eksiksiz teslim edilip incelendikten sonra ödeme kuruluşu üzerinden tüm tahsilatlar online gerçekleşmektedir. 

     Günü geçmiş ya da geçmemiş elektrik, su, doğalgaz, tüm cep telefonları, gibi tüm faturaların ödenmesi hizmetidir. Hizmete konu olan kurum ve kuruluşlar ödeme kuruluşunun anlaşması mevcuttur. Anlaşması olmayan kurumların tahsilatları yapılamamaktadır.  Tahsilat yapıldığı anda ya da çok kısa sürede faturanın ödendiği bilgisi sorgulamalarda ortaya çıkmaktadır.  Yapılan işlemlerde güvenlik en üst seviyede sağlanmaktadır. Anlaşma dışı kurumların tahsilatı yapılmamaktadır. Pratik İşlem Online Fatura tahsilatı bayiliğini kriterleri yerine getiren evrakalrını sorunsuz teslim edilen bütün başvuruları dikkatlice inceleyerek 6493 sayılı kanuna uygun görülen temsilciler onaylanmaktadır. 

     Online Fatura Tahsilatı ayrıca BDDK 6493 sayılı  ile online fatura tahsilatı yapan kuruluşların çalışma prensiplerini belirlemiştir. BDDK' dan lisans almış ve banka anlaşması yapmış olan Pratik İşlem ödeme kuruluşu üzerinden bu işin yapılması zorunlu kılınmıştır. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri,  siz değerli müşterilerinin zamanını ve güvenliğini en üst noktaya taşıyarak online olarak sunulabilecek her türlü hizmeti bayileri aracılığı ile ayağınıza getirmektedir. Bu konuda da Türkiye Cumhuriyeti’nin ticaret yasaları ile uluslarası anlaşmalarla belirlenmiş ilke ve etik değerlere bağlı olarak çalışmaktadır. 

        Online Fatura Tahsilatı Pratik İşlem temsilcisi olmak istiyorsanız aşağıdaki sitelerimizi kullanarak Pratik İşlem temsilciliği alıp işlem yapabileceğiniz Sitelerimiz aşağıdadır; 

 

Fatura Ödeme Merkezi           www.faturaodememerkezi.com.tr

Fatura Ödeme Kuruluşu           www.faturaodemekurulusu.com.tr

Fatura Ödeme Sistemi           www.faturaodemesistemi.com.tr

Fatura Ödeme Noktası           www.faturaodemenoktasi.com.tr

Fatura Tahsilat Merkezi          www.faturatahsilatmerkezi.com.tr

Fatura Tahsilat Sistemi          www.faturatahsilatsistemi.com.tr

Fatura Tahsilat Noktası          www.faturatahsilatnoktasi.com.tr

Fatura Tahsilatı                      www.faturatahsilati.com.tr

Online Fatura Tahsilatı          www.onlinefaturatahsilati.com.tr

Fatura Tahsilat Sitesi            www.faturatahsilatsitesi.com

otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market toptan perde toptan telefon aksesuarı toptan gsm aksesuarı telefon aksesuarı